Merih Demiral: Kötü günler de var iyi günler de!

A Milli Futbol Takımı, Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ikinci maçında Portekiz’e 3-0 mağlup oldu. Mücadelenin ardından milli futbolcu Merih Demiral, açıklamalarda bulundu.

Maçın kendileri açısından çok kötü geçtiğini anlatan 26 yaşındaki savunma oyuncusu, “Çalıştıklarımızı sahaya yansıtamadık. Tabii ki maçtan çıkartacak çok dersimiz var. Hocamız gerekli analizleri yapacaktır. Biz de mutsuzuz. Turnuvaya iyi başlamıştık şimdi kötü bir sonuç aldık. Hiçbir şey bitmedi. Üçüncü maçımız var. İnşallah üçüncü maçımızdan da en iyi şekilde sonuç alıp gruptan çıkmak istiyoruz. Futbolda böyle şeyler olabiliyor, hayatta olduğu gibi. Kötü günler de var iyi günler de. Biz bunun üstesinden gelip milli takımımızı en yukarıya taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

“MİLLİ TAKIM HER ZAMAN HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR”

Teknik direktör Vincenzo Montella’nın kendisine ne zaman şans verirse hazır olduğunu belirten Merih Demiral, “Ben her zaman oynasam da oynamasam da milli takım için elimden gelenin en iyisini yapan biriyim. Oynamadığımda da oynadığımda da benim için fark etmiyor. Hocamız ne zaman görev verirse oynamaya hazırım. Üçüncü maçta da bana şans verilirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Çünkü milli takım her zaman her şeyin üstündedir benim için. İnşallah ben inanıyorum ki takımımızla birlikte en iyi şekilde grubu bitirip gruptan çıkacağımıza, iyi başarılar elde edeceğimize inanıyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x