PENDLE Coin ve Bu 7 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

Dopamine (DOPE) için bugün yatırım kapıları açılıyor. Bitget, Wormhole (W) ve Andy on SOL’u (ANDY) listesine ekleyecek. Bir balina kısa süre önce Binance’e yüklü miktarda PENDLE Coin transfer etti. Ve daha fazlası…

PENDLE Coin ve bu 7 altcoin’den haberler var!

Bitget’in Launchpool projesi Dopamine (DOPE) yatırıma açıldı!

Bitget’in mevcut Launchpool projesi Dopamine (DOPE) bugün saat 19:00’da yatırıma açıldı. Yazı sırasında, 19,7 milyondan fazla BGB ve 14,8 milyon USDT yatırım aldı. Bu kez, BGB ödül havuzu ve USDT ödül havuzunu aynı anda açacak. Ayrıca, toplam ödül havuzu 3.333.330 DOPE olacak. Açılış saatleri 1 Nisan saat 19:00 – 11 Nisan saat 19:00. Buna ek olarak, Ethena (ENA) Launchpool yarın saat 16:00’da yatırıma açılacak. Bir bireyin maksimum 100.000 BGB yatırım yapma imkanı var.

Magpie Protocol, airdrop W’lerini topluluk kullanıcılarına dağıtacak

Cross-chain altyapısı Magpie Protocol airdroptan elde ettiği tüm W’yi topluluk kullanıcılarına dağıtacağını açıkladı. Kullanıcılar cross-chain için Magpie kullandıysa, airdrop yeterlilik denetleyicisi aracılığıyla uygunluk durumlarını ve ödüllerini kontrol etmeleri mümkün

Bitget, Wormhole (W) ve Andy on SOL’u (ANDY) listeleyecek

Bitget 1 Nisan’da Wormhole (W) ve Andy on SOL’u (ANDY) listesine ekleyecek. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, ANDY/USDT işlem paritesi 2 Nisan günü saat 19:00’da kullanımda olacak. Ayrıca, W/USDT işlem paritesi ise 3 Nisan günü saat 20:00’de yayında olacak. W, Wormhole’un yerel tokeni. Dolayısıyla W, Wormhole platformuna güç sağlar. Ayrıca W, yerel bir Solana SPL tokenı ve Ethereum ERC-20 tokenidir. Wormhole’un yerel token aktarım çerçevesi kullanılarak herhangi bir Wormhole bağlantılı ağa sorunsuz bir şekilde aktarılabilir. ANDY ise Solana ekosisteminin meme coin’idir.

Bir balina, Binance’e 162.000 PENDLE Coin transfer etti

On-chaine gözlemci ‘ai_9684xtpa’nın paylaşımına göre, kısa süre önce 0xacF adresi Binance’e 910.000 dolara değerinde 162.000 PENDLE Coin yükledi. Balina, yaklaşık iki yıl PENDLE Coin varlıklarını el tuttu. Şimdi hepsini satarsa yaklaşık 37 kat kar elde etmiş olacak. Bu adres, 28 Nisan 2022 ile 28 Nisan 2023 tarihleri arasında Pendle Coin dağıtım adresinden yalnızca 0,1478 ABD doları ortalama fiyatla token almıştı.

Tether, SOC 2 Tip 1 denetiminin tamamlandığını duyurdu

Tether SOC 2 Tip 1 denetiminin tamamlandığını açıkladı. Bunun stablecoin ihraççısı için büyük bir güvenlik güncellemesi. SOC 2 Tip 1 denetimi, Amerikan Sertifikalı Kamu Muhasebecileri Enstitüsü’nün (AICPA) geliştirdiği güvenlik uyum standartlarına dayanıyor. Bu rapor, Tether’in sistemlerinin güvenli olmasını, gerektiğinde erişilebilmesini ve gizlilik bilgilerinin korunmasını sağlamak için güçlü BT kontrollerine sahip olmasını sağlıyor.

Owlto Finance’in bağımsız adres sayısı 1,5 milyonu aştı

Proje, platformdaki bağımsız adres sayısının 1,5 milyonu aştığını duyurdu. Owlto Finance, kullanıcıların çeşitli Blockchain ağlarında işlem yapmasını sağlayan bir cross-chain çözüm sağlayıcısıdır. Platform, Ethereum, zkSync Era, zkSync Lite, Linea, Scroll, Arbitrum, Optimism, Base, Kroma, Mode, Zora, Starknet, Zeta, Polygon zkEVM ve diğer popüler L1 ve L2 EVM ağlarının yanı sıra Merlin Chain, BSquared, Bevm, Map ve diğer Bitcoin L2 ağlarında da işlem yapmayı mümkün kılıyor.

Bu arada, Owlto’nun kullanıcılardan oldukça yüksek puan aldı. Bu yüzden, Binance’de listelenme şansı en yüksek projeler listesinde yer alıyor. Platform, interaktif etkinlikler düzenleyerek kullanıcıların puan kazanmasını imkan veriyor. Ayrıca, gelecekte daha fazla puan imkanı sunarak, airdroplar gibi avantajlardan yararlanma imkanı sağlayacak.

BounceBit yönetişim panosu kullanımda!

BounceBit, yönetişim panosunu başlattığını duyurdu. Bu pano, gerçek zamanlı teklif güncellemeleri sağlayacak. Ayrıca ağ parametrelerini izleyecek. Yetkililer, BounceBit Chain’deki yönetişimin BounceBits için ademi merkeziyetçiliğe doğru atılan ilk adım olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x